• Paskelbta: 2024-06-17
  • Kategorija: Išvykos

Prieš pakeldami sparnus ir visam laikui paliekant mokyklą, 8B klasės mokiniai ir tėveliai su klasės vadove Jūrate patraukė į Latviją. Riedėdami pajūrio miesteliais ir besigrožėdami besikeičiančiais vaizdais atvyko į akmenuotą Kaltenės pakrantę. Po to pėsčiomis pasiekė Ruoją. Kaltenės akmenuota pakrantė buvo atradimas ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Nedidelio žygio metu užteko laiko pokalbiams ir nuotraukoms. O nakvynei visi įsikūrė „Abragciems“ kempinge. Čia visai panašu į naktis leistas mokykloje. Kiekvienas galėjo pasirinkti sau patinkančią veiklą. Krepšinis, tinklinis, kartingai, pasivaikščiojimai pakrante, maudynės. Aišku ir bendra vakarienė su mokytojų Virginijos Kupinienės ir Jūratės Mažunavičienės bei tėvelių palinkėjimais paliekantiems mokyklą.

Sekmadienio rytą visi pasitiko taip pat įvairiai. Vieni stebėjo kylančią iš jūros saulę, kiti lepinosi saldžiu rytiniu miegeliu. Diena prabėgo nepastebimai. Skambant dainoms ir dalinantis įspūdžiais, keliauninkai vėl neužilgo klegėdami pabiro mokyklos kieme.