APSILANKYMAS „ĄŽUOLIUKE“

• Paskelbta: 2024-05-27
  • Kategorija: Išvykos

9A klasės mokiniai nusprendė dalyvauti profesinio veiklinimo iniciatyvų projekte „Šok į tėvų klumpes“, todėl ankstyvą rytą apsilankė Evaldo mamos darbovietėje vaikų darželyje „Ąžuoliukas“. Evaldo mama Rita darželyje dirba jau septyniolika metų, ji darbuojasi ir virėja, ir auklėtoja,  ir „šeimininkute“, ir auklėtojos padėjėja. Prisiminė ir tuos laikus, kai dabartiniai devintokai buvo patys darželinukai.

Devintokai pažaidė su darželinukais, padovanojo jiems skirtukų, apžiūrėjo darželio teritoriją. Prisiminė tuos laikus, kai patys buvo darželinukai. Padėkoję Evaldo mamai už pasakojimą apie darželio auklėtojos profesijos ypatumus, kupini įspūdžių grįžome į mokyklą. Daugelis norėtų grįžti į darželį, tik pietų miegas nevilioja.

Gaila, bet mokiniai dirbti darželyje nelabai norėtų, nebent vasaros atostogų metu šiek tiek pabandyti auklėti mažuosius darželinukus.