PAŽINTIS SU INDĖNAIS

• Paskelbta: 2024-05-28
  • Kategorija: Išvykos

Šiltą, saulėtą šeštadienio rytą, 3B klasės mokiniai su tėveliais, lydimi klasės vadovės Dalios ir socialinės pedagogės Rasos, išvyko į Vinetu kaimą, Klaipėdos rajone.

Pirmasis įspūdis - neįprasti pastatai, paveikslai, iškamšos. Sutiko mus indėnų vadas Mindaugas. Jis papasakojo įdomią istoriją, kodėl taip buvo pavadinta ši gentis.   Išmokome indėniškai pasisveikinti, atsisveikinti. Kartu su tėveliais dalyvavome sportinėse rungtyse. Šaudėme iš lanko. Lankėmės indėnų istoriniame muziejuje. Indėnų apeiginėje palapinėje TIPI sužinojome apie jų papročius, gyvenimo būdą dainavome indėniškas dainas.

Po to valgėme labai skanų indėnišką maistą -TACOS paplotėlis su sūriu, daržovėmis ir pomidorų padažu, gėrėme žolelių gėrimą.

Smagiai, įdomiai ir naudingai praleidome dieną.