EDUKACINĖ IŠVYKA

• Paskelbta: 2024-06-03
  • Kategorija: Išvykos

Gegužės 29 d. 4C ir 6C kl. mokiniai vyko į Lietuvos jūrų muziejų Klaipėdoje. Mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su muziejaus unikaliais eksponatais, sužinoti apie jūros gyventojų evoliuciją ir įvairovę. Labiausiai vaikams patiko įspūdingas delfinų ir jūrų liūtų pasirodymas. Integruotas pasakojimas apie gyvūnus, paliestos aktualios ekologinės temos suteikė mokiniams supratimą apie tai, kaip neatsakingas žmogaus įsikišimas į natūralų gamtos pasaulį gali neigiamai įtakoti kai kurių gyvūnų išnykimą.

Na o kaipgi be jūros! Kai kas ją pamatė pirmą kartą! Nors vanduo dar nelabai svetingai pasitiko mūsų jaunuosius keliautojus, tai jų neišgąsdino: šėlionės po bangas, gaudynės, krykštavimai, šlapi drabužiai.... Bet akys žibėjo, vaikai buvo laimingi.

Kl. vadovės N. Lingevičienė, G. Kardušienė