1-4 klasių neformaliojo vaikų švietimo tvarkaraštis 2023–2024 m. m.
Eil. Nr. | Mokytojo vardas, pavardė | Veiklos pavadinimas | Val sk. | Savaitės diena | Laikas |
---|---|---|---|---|---|
Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje | |||||
1. |
Vidutė Manikienė |
„Stream supergalios“ |
1 |
Ketvirtadienis |
13.00–13.45 |
2. |
Dalia Žilevičienė |
„Sveikata visus metus” |
1 |
Penktadienis |
13.00–13.45 |
3. |
Roma Šerkšnienė |
„Sportas ir sveikata“ |
1 |
Penktadienis |
13.00–13.45 |
4. |
Danutė Norvaišienė |
Sporto būrelis 3 kl. |
1 |
Pirmadienis |
13.00–13.45 |
5. |
Dalia Povilauskienė |
Sportiniai žaidimai |
1 |
Penktadienis |
12.05–12.50 |
6. |
Dalia Palubinskienė |
„Sportas ir sveikata“ |
1 |
Ketvirtadienis |
12.05–12.50 |
7. |
Daiva Balsytė |
„Judrieji žaidimai“ 1kl. |
1 |
Antradienis |
13.00–13.45 |
8. |
Rytis Keršys |
Imtynės |
1 |
Antradienis |
13.00–13.45 |
9. |
Loreta Viečienė |
Anglų kalbos klubas |
1 |
Trečiadienis |
13.00–13.45 |
10. |
Nijolė Lingevičienė |
„Ieškok, kurk, tobulėk“ |
1 |
Trečiadienis |
13.00–13.45 |
11. |
Jolanta Guževičiūtė |
„Augu sveikas“ |
1 |
Ketvirtadienis |
13.00–13.45 |
12. |
Daiva Balsytė |
„Sportiniai žaidimai“4 kl. |
1 |
Ketvirtadienis |
13.00–13.45 |
13. |
Vijolė Okulevičienė |
,,Kūrybinės dirbtuvės” |
1 |
Trečiadienis |
13.00–13.45 |
14. |
Virgilija Kupinienė |
„Skaičių pasaulyje“ |
1 |
Trečiadienis |
13.00–13.45 |
15. |
Dalia Strakšienė |
Robotika 1 kl. |
2 |
Kas antrą ketvirtadienį |
13.00–14.35 |
16. |
Viktorija Rimdžiūtė |
Šokis |
1 |
Antradienis |
13.00–13.45 |
17. |
Dalia Strakšienė |
Robotika 2 kl. |
2 |
Kas antrą ketvirtadienį |
13.00–14.35 |
18. |
Kęstutis Augys |
Futbolo būrelis |
1 |
Trečiadienis |
13.50–14.35 |
19. |
Loreta Ramonienė |
Muzika |
1 |
Pirmadienis |
13.50–14.35 |
20. |
Virginijus Braziulis |
Šachmatai |
1 |
Trečiadienis |
13.50–14.35 |
21. |
Asta Valienė |
Anglų k. 1B mokiniams |
1 |
Trečiadienis |
13.00–13.45 |
22. |
Vidutė Manikienė |
IT pradžiamokslis |
0,5 |
Pirmadienis (intensyvinant kas savaitę per I pusmetį) |
13.00–13.45 |
23. |
Virgilija Kupinienė |
IT pradžiamokslis |
0,5 |
Antradienis (intensyvinant kas savaitę per I pusmetį) |
13.50–14.35 |
24. |
Nijolė Lingevičienė |
IT pradžiamokslis |
0,5 |
Ketvirtadienis (intensyvinant kas savaitę per I pusmetį) |
13.50–14.35 |
25. |
Vaida Mažeikienė |
Anglų k. 1A mokiniams |
1 |
Antradienis |
12.05–12.50 |
26. |
Asta Valienė |
Anglų k. 1C mokiniams |
1 |
Ketvirtadienis |
12.05–12.50 |