UKP Konkursas

Konkurso „Pažink specialybes“ nuostatai

Bendrosios nuostatos

Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus specialybių populiarinimo konkurso „Pažink specialybes“ nuostatai reglamentuoja konkurso tikslus, dalyvius bei organizavimą.

Konkurso tikslas ir uždaviniai

Tikslas – susipažinti su Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriuje rengiamomis specialybėmis, plėtojant profesijos pasirinkimo galimybes.

Uždaviniai:

1. skatinti mokinių kūrybiškumą ir iniciatyvumą.
  2. sukurti darbus, atspindinčius pasirinktą specialybę;
  3. skatinti mokymo įstaigų dalykinį bendradarbiavimą.
  4. eksponuoti konkursinius darbus Technologijų skyriaus internetinės svetainės skyriuje.

Konkurso organizavimas ir sąlygos

Konkursą organizuoja Šiaulių PRC Technologijų skyrius.

Konkurse dalyvauja Šiaulių PRC Technologijų skyriaus ir kitų mokyklų, dalyvaujančių projekte „Planuoju ateitį 2018“ 8–12 klasių mokiniai.

Konkursas susideda iš dviejų dalių:

I dalis – dalyviai rengia kūrybinį (-ius) darbą (-us) (pvz.: eilėraštis, humoreska, pasakaitė ir pan.) apie Technologijų skyriuje rengiamas specialybes panaudodami specialybei būdingus raktinius žodžius (priedas).

II dalis – sukurti pasirinktos (-ų) Technologijų skyriaus specialybės (-ių) logotipą (-us) (informacijos apie specialybes ieškoti Šiaulių PRC Technologijų skyriaus tinklapyje);

Dalyviai sukuria specialybės apibūdinimą panaudodami raktinius žodžius

Konkursas vyks nuo 2018 m. sausio 22 d. iki 2018 m. kovo 31 dienos.

Konkursiniai darbai turi būti atsiųsti el. jurate.tiskuviene@sprc.lt iki 2018 m. kovo 31 d.

Darbai bus eksponuojami Šiaulių PRC Technologijų skyriaus ir projekto tinklapiuose Darbų vertinimas

Darbus vertina Šiaulių profesinio rengimo centro direktoriaus įsakymu sudaryta vertinimo komisija Vertinimo kriterijai

1. Profesijoje naudojamų raktinių žodžių panaudojimas.
  2. Kūrybiškumas, originalumas.
  3. Meniškumas, estetiškumas.
  4. Atlikimo kokybė.

Baigiamosios nuostatos

Konkurso laimėtojai ir dalyviai apdovanojami Šiaulių PRC diplomais, prizais ir padėkomis.

Konkurso dalyvių atsiųsti darbai negrąžinami.