Konkurso „Pažink specialybes“ priedas

Technologijų skyriuje rengiamų specialybių raktiniai žodžiai

1. Sekretorius: dokumentas, rekvizitas, kompiuteris, telefonas, spausdintuvas, direktorius sekretorė, byla, archyvas, registravimas/registras, susirinkimas, protokolas, lankytojų ir svečių priėmimas, bendravimas, kava.
  2. Apskaitininkas ir kasininkas: apskaita, turtas, nuosavas kapitalas, dvejybinis įrašas, sąskaitų planas, didžioji knyga, pinigai, kasa, bankas, balansas, mokesčiai, darbo užmokestis
  3. Smulkiojo verslo organizatorius: planavimas, organizavimas, vadovavimas, kontrolė, vadovas, smulkusis verslas, marketingas, pelnas, mokesčiai, konkurentai, darbuotojai, įmonės įvaizdis
  4. Žiniatinklio programuotojas: tinklalapis, HTML, PHP, operacinė sistema, CSS, TVS, SQL, internetinis puslapis, grafinis vaizdas, redagavimas, Adobe PHOTOSHOP, dizainas, programavimas, projektavimas.
  5. Kompiuterinės įrangos derintojas: CPU, RAM, ROM, USB, HDD, remontavimas, projektavimas, ugniasienė, kabelis, modemas, gedimų nustatymas, kompiuterinė įranga, operacinė sistema, WINDOWS, LINUX, derinimas, diegimas, gedimas, šakotuvas, tinklo plokštė.
  6. Automobilių salono ir minkštų baldų restauratorius: baldų restauravimas, įrankiai, siuvimas, automobilio salonas, minkšti baldai, porolonas, klientas, užsakymas, defektas, medžiaga.
  7. Kompiuterių tinklų derintojas: tinklas, planavimas, diegimas, programavimas, C++, tinklų administravimas, taikomoji programa, duomenų srautas, jungtis, operacinė sistema, WINDOWS, duomenų bazė, MYSQL, internetinis puslapis, vaizdo medžiaga, saugumo priemonės, komponentas, LINUX, UNIX.