1A KLASĖS MOKINIAI JONIŠKIO PRIEŠGAISRINĖJE GELBĖJIMO TARNYBOJE

• Paskelbta: 2024-05-29
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

1A klasės mokiniai  dalyvauja profesinio veiklinimo iniciatyvų projekte „Šok į tėvų klumpes“. Šį sykį apsilankė Joniškio priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, kur dirba klasės draugės Faustos tėvelis Alvydas Nesavas.

Pirmokai susipažino su šiuolaikine gaisrine technika bei įranga, bendravo su ugniagesiais gelbėtojais, sužinojo, kaip tapti ugniagesiu. Mokiniai užlipo ir sėdėjo gaisrinių automobilių kabinose.  Stebėjo, kaip iš tvenkinio siurbiamas vanduo... O tuomet linksmiausia dalis – maudynės...

Už labai įdomią ir prasmingą ekskursiją 1A klasės mokiniai, mokytoja Vijolė Korolkova, mokytojos padėjėjos Gitana Garnienė ir Aušrinė Vasiliauskaitė labai dėkingi pamainos vadui Sigitui Andriulaičiui, Faustos tėčiui Alvydui Nesavui ir visai, tą dieną dirbusiai, ugniagesių komandai. ☺️