PAŽINTIS SU VIRĖJO PROFESIJA

• Paskelbta: 2024-05-16
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Gegužės 15 d. 1A klasės mokiniai su mokytoja Vijole Korolkova ir padėjėja Aušrine lankėsi ,,Laimingų žmonių valgykloje“, kurioje virėja dirba Adomo Daškevičiaus mama. Valgyklos savininkė Rusnė, Adomo mama Giedrė ir visas šios įmonės puikus kolektyvas laukė su šypsenomis ir paruoštomis užduotimis: morkų skutimas, svogūnų ir česnakų lukštenimas. Pirmokai uoliai kibo į darbą ir greitai įveikė užduotis. Valgyklos savininkė ir Adomo mama papasakojo apie virėjo profesijos ypatumus. Apžiūrėjome darbo patalpas ir įrangą, paskaitėme valgiaraštį, susipažinome su virėjų kasdieniu darbu. Net šešetas mokinių pakėlė rankas, kad užaugę norėtų pasirinkti virėjo profesiją.

Šaunios ,,Laimingų žmonių valgyklos“ darbuotojos pavaišino kibinais ir saldainiais. Atsisveikinant šypsojosi mokiniai, šypsojosi ir šios įmonės darbuotojai – vadinasi čia apsilankę visi tampa laimingi!

1A klasės mokiniai ir mokytoja taria AČIŪ puikiam kolektyvui, nuoširdžiai bendravusiam ir skleidžiančiom šilumą ir jaukumą.