SAVIVALDOS DIENA

• Paskelbta: 2024-10-11

Spalio 10 dieną minima Vietos savivaldos diena. Ta proga mokinių tarybos nariai Joris Kubulkis  ir Luka  Zigmantavičiūtė sugalvojo paruošti  ir organizuoti Kahoot  apie mokyklą, jos istoriją, savivaldą. Jiems talkino mokinių tarybos pirmininkė Agnė Sagataitė ir nariai – Agnė Rauckytė, Smiltė Byčiūtė ir Nojus Ališauskas.

5–7 klasių mokiniai pasitikrino savo žinias apie mokyklą.  Penktokų tarpe geriausiai sekėsi Emai, Vanesai, Evai (5A), Ignui, Tomui (5B), šeštose klasėse – Dominykai, Elingai (6A), Evijai, Adrianai (6B), Kotrynai, Barborai (6C), septintose – Agotai, Adelei (7A), Dovydui, Armandui, Mantui, (7B)  ir Domantui, Alvydai, Danielei, Deimantei  (7C).  Didžiuojamės  ir džiaugiamės puikia mokinių iniciatyva.