JUDUMO SAVAITĖ „SAULĖJE“

• Paskelbta: 2024-09-23

Džiaugiasi „Saulės“ pradinukai aktyvia Europos Judumo savaite. 2B, 2C mokiniai ir jų mokytojos  O. Šilinskienė, D. Balsytė, žaidė aktyvius žaidimus Sidabros poilsio zonoje. 2A, 3A mokiniai, mokytojos V. Korolkova,  R. Šerkšnienė, dviračiais mynė į Bariūnus. 1C, 4A, 4C mokiniai ir jų mokytojos N. Lingevičienė, V. Okulevičienė, D. Norvaišienė, ėjo į miesto parką ir ten sportavo, lenktyniavo. 3B, 3C ir jų mokytojos D. Palubinskienė, J. Guževičiūtė, aktyviai įsitraukė į šokius pertraukų metu, sportavo miesto stadione. 4B mokiniai, jų mokytoja D. Žilevičienė, dviračiais važiavo į Mikolaičiūnus. Ten aktyviai leido laiką. Smagu įveikti sunkumus! Pasiekti tikslą! Būti kartu! Žaisti! Sportuoti! – vienas per kitą šaukia vaikai.