RUGSĖJO 26 - EUROPOS KALBŲ DIENA

• Paskelbta: 2024-09-30

700 milijonų europiečių iš 46 Europos Tarybos valstybių narių yra skatinami išmokti kuo daugiau kalbų būdami bet kokio amžiaus, mokydamiesi mokykloje arba ne. Tikėdama, kad kalbų mokėjimas yra įrankis siekiant tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir supratimo apie mūsų žemyno kultūrinį paveldą Europos Taryba skatina daugiakalbystę visoje Europoje.

Europos kalbų dienos proga anglų kalbos pamokose buvo prisimintos 24 oficialios Europos Sąjungos kalbos: airių, anglų, bulgarų, čekų, danų, estų, graikų, ispanų, italų, kroatų, latvių, lenkų, lietuvių, maltiečių, olandų, portugalų, prancūzų, rumunų, slovakų, slovėnų, suomių, švedų, vengrų, vokiečių. Naudojant vertėjus, pasirinktas žodis, kuris mokiniui yra svarbus (prasmingas žodis, hobis, šeimos narys ar gyvūnas), išverstas į ES kalbas bei atlikti projektiniai darbeliai. Kviečiame į parodėlę IV aukšte!

3-10 klasių mokiniai bei anglų k. mokytojos