„KNYGŲ SKAITYMO TURNYRAS“

• Paskelbta: 2024-05-02

Šiaulių P.  Višinskio biblioteka pirmą kartą trimis etapais organizavo  „Knygų skaitymo turnyrą“. Kovo mėnesį, įveikę pirmąjį konkurso etapą, 8B klasės komanda, pasivadinusi „VAUMA“(pirmosios vardų raidės“), pateko į antrąjį etapą. Konkursui reikėjo perskaityti per mėnesį 10 knygų, iš kurių ir buvo parengti klausimai. Skaityti reikėjo atidžiai, nes klausimai buvo susiję su įvairiomis smulkmenomis, detalėmis. Tai nelengvas konkursas. Antrajame etape likome 7 iš 8 komandų ir iš tolesnio žaidimo iškritome. Taigi jėgas konkurse išbandė šaunuoliai iš 8B: Vakarė Stubailaitė, Abigailė Ginaitaitė, Upė Jankauskaitė, Miglė Užusienytė, Antanas Milašius.

Grįžome visi apdovanoti.

V. Kumpikevičiūtė – lietuvių k. ir literatūros mokytoja metodininkė