ŠALIES BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ 1–4 KLASIŲ MOKINIŲ KONFERENCIJA „PRIESKONIŲ KVAPAI VILIOJA“

• Paskelbta: 2024-04-22

Balandžio 18 d. mūsų mokyklos 4C klasės mokinė Austėja Kubeckaitė (mok. N. Lingevičienė) ir 3C kl. Mokinys Justas Valteras (mok. D. Norvaišienė) savo pranešimus apie prieskoninius augalus pristatė šalies bendrojo ugdymo 1–4 klasių mokinių konferencijoje „Prieskonių kvapai vilioja“, kuri vyko Šiaulių Gegužių progimnazijoje. Konferencijos tikslas – formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius; suteikti žinių apie užsiaugintus prieskoninius augalus;  skleisti informaciją apie jų gydomąsias savybes;  pasidalinti sveiko maisto receptais; sudaryti galimybę mokinių saviraiškai; ugdyti mokinių gebėjimą apibendrinti ir įvertinti savo darbo rezultatus.