TALENTŲ KONKURSO „SAULĖS ŽVAIGŽDUTĖS 2024“ ATRANKINIS TURAS

• Paskelbta: 2024-04-12

Balandžio 11 dieną vyko tradicinio, mokyklos tarybos organizuojamo, talentų konkurso „Saulės žvaigždutės 2024“ atrankinis turas. Pilnutėlėje aktų salėje įsikūrę žiūrovai  stebėjo 20 įvairių žanrų pasirodymų. Kiekvienas pasirodymo dalyvis buvo apdovanotas tėvų aktyvo prizais- saldžiomis dovanėlėmis ir mokyklos tarybos padėkos raštu. Į finalą vertinimo komisija išrinko 11 pasirodymų:

1. Eva Barvainytė, 4A, mokytoja Vidutė Manikienė
  2. Matas Malakauskas, 3B, mokytoja Dalia Žilevičienė
  3. Redas Olšauskas, DUC, mokytojas Marius Vitkauskas
  4. Darija Puodžiūnaitė ir šokėjos Amelija Katinaitė, Marta Aleknavičiūtė, Marta Povilauskaitė,     4B, mokytoja Virgilija Kupinienė
  5. Ijona Petrauskaitė, 5C, mokytoja Dovilė Ramšaitė
  6. Jovydas Vilčiauskas, 6B, mokytojai Aldona Vasiliauskienė, Eimantas Aušbikavičius, Jūratė Martuienė, Giedrė Satkauskytė
  7. JSC šokėjos 5B, 6B, mokytoja Dovilė Ramšaitė
  8. Gabrielė Bartašiūtė, 5B, mokytoja Aldona Vasiliauskienė
  9. JSC šokėjos 6A, 7B, 7C, 8B,  mokytoja Dovilė Ramšaitė
  10. Urtė Andrulytė , 7B, mokytoja Dovilė Ramšaitė
  11. Gabrielė Bertašiūtė, Dovydas Vaitekūnas, 5B, „Bendraamžių“ teatro vadovė Rasa Ripskienė

Talentų „Saulės žvaigždutės 2024“ finalas vyks balandžio 18 dieną, 17 valandą,  Baltojoje sinagogoje.    Laukiame.

Mokyklos taryba.