KONFERENCIJOJE

• Paskelbta: 2024-04-12

Mūsų „Saulės“ mokykloje turime daug visokiausių būdų pailsėti nuo formulių, taisyklių, teoremų, apklausų, kontrolinių ir t. t. Viena iš tokių veiklų – dizaino būrelis. Čia buriasi kūrybiškas jaunimėlis. Susipažįstame su siuvimo priemonėmis ir jų saugiu naudojimu, mokomės pasidaryti brėžinius arba prisitaikyti jau turimus, mokomės parengti iškarpas, kirpti audinius ir kuriame rūbus iš antrinių žaliavų. Tokias mūsų sukurtas rūbų kolekcijas demonstruojame įvairiuose renginiuose.
 Balandžio 12 d. M. Slančiausko progimnazijoje vyko rajoninė etnokultūrinė teorinė ir praktinė konferencija "Kas į pynę susipynė 2024", Šioje konferencijoje  "Dizaino " būrelio mokiniai pademonstravo avangardinę rūbų kolekciją „Australijos saulė“, kuri buvo kurta mokyklos renginių ciklui „Saulės glėbyje“ ir  stendinį pranešimą „Mūsų kūryba“.
Pasidalinus draugiškai gerąja patirtimi, visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.
Dailės ir technologijų mokytojos Jūratė ir Ilona