SAULĖTA BENDRYSTĖ

• Paskelbta: 2024-03-22

„Saulės“ pagrindinės mokyklos bendruomenėje daug dėmesio skiriama bendravimui, tolerancijai. Kovo 18 – 22 dienomis mokykloje buvo organizuota savaitė „Saulėta bendrystė“, kurios metu vyko daug veiklų, skatinančių draugiškumą, tolerantišką bendravimą. Savaitę pradėjome  draugystės pusryčiais, draugiškais pokalbiais prie arbatos. Pertraukų metu 8B klasės mokiniai visus pakvietė bendrystės šokiui, 7B – bendrystės karaoke, na o „Sniego gniūžtės“ atstovai Snaigiukai su vadove Vijole Korolkova mokė bendrauti žaidžiant. Visų klasių mokiniai gamino paukščius, kurie „sutūpę“ ant bendrystės medžio, papuošė ekspoziciją „Skirtingi, bet visi kartu“.

5A, 5C, 9B, 10B klasių mokiniai apsilankė Dienos užimtumo centre.

Penktadienį visa mokyklos bendruomenė apkabino mokyklą, tuo išreikšdami pasididžiavimą savo mokykla, po pamokų pradinukai rinkosi į diskoteką. O 5–10 klasės mokinių diskoteka vyko vakare, kurią vedė Akvilė ir Miglė.

„Saulėje“ gyventi gera, mes visi – viena didelė šeima