MOKYKLINĖ MATEMATIKOS OLIMPIADA

• Paskelbta: 2024-03-21

Kovo mėnesį „Saulės“ pagrindinėje mokykloje vyko mokyklinė 5–8 klasių matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo net 35 mokiniai.

Geriausiai sekėsi Justei Sveikackaitei, Kristupui Čepinskui, Edgarui Vaičiūnui (5B), Pijui Kasiuliui (5C), Joriui Kubulkiui (6B), Medui Garadauskui, Austėjai Kalvelytei, Godai Strockytei (6A), Mėjai Jonaitytei, Ainiui Povilauskui, Lukai Aleksandravičiūtei, Martai Remeikaitei (7B), Ugniui Ulvydui, Emilijui Simonaičiui (8A) ir Antanui Milašiui (8B). Šie mokiniai dalyvaus rajoninėje matematikos olimpiadoje.

Matematikos olimpiadą organizavo ir mokinius ruošė matematikos mokytoja metodininkė Jurgita Kublickienė, vyr. matematikos mokytojos Rita Mikulėnienė ir Dalia Strakšienė.