PAMINĖTA ŽEMĖS DIENA

• Paskelbta: 2024-03-20

Minėdami Žemės dieną ir Lygiadienį, 3B  klasės mokiniai, klasės vadovė Dalia ir socialinė pedagogė Rasa, lankėsi mokinės Liepos sodyboje. Liepos tėveliai augina dekoratyvinius augalus. Mama Deimantė labai įdomiai vaikams papasakojo apie augalus, augintus sodybose senovėje ir dabar. Sužinojome, kad pagal augančius medžius senose sodybose, galima sužinoti kiek toje šeimoje augo vaikų. Tėtis Klaudijus parodė, kaip skiepijami dekoratyviniai augalai.
Liepa supažindino su savo augintiniais: voverytėmis Riešutu ir Gile, siamo kate Maja, Labradorų veislės šunimis Smilga ir Braške, Šinšila Čičiu, gyvalazdėmis, driežiukais, krabu ir net krevetėmis. Po kiemą išdidžiai vaikščiojo Hamburgo vištų šeimynėlė.
Pabaigoje visi buvo pavaišinti pyragu. Nuostabi pamoka. Ačiū Liepai ir jos tėveliams.