VIKTORINA „KĄ ŽINAI APIE LIETUVĄ?“

• Paskelbta: 2024-03-08

Kovo 7 dieną Žagarės dvaro rūmuose vyko Joniškio rajono pradinių klasių mokinių viktorina „Ką žinai apie Lietuvą?“ Joje dalyvavo mūsų mokyklos komanda, kurią atstovavo pirmokas Naglis, antrokė Dominyka, trečiokė Liepa ir ketvirtokas Ugnius. Dalyviai turėjo būti pasipuošę tautine atributika, turėti komandos pavadinimą. Viktorinoje dalyvavo 7 rajono mokyklų komandos. Ją vedė Žagarės dvaro rūmų lankytojų centro darbuotoja. Komandos nariai turėjo atsakyti į įvairius klausimus apie Lietuvą. Viktoriną sudarė 4 turai. Suskaičiavus surinktus taškus paaiškėjo, kad mūsų mokyklos komanda užėmė 2 vietą. Po viktorinos mokiniams buvo surengta edukacija su 3D akiniais.

Nuoširdžiai ačiū komandos nariams už šaunų dalyvavimą viktorinoje.

Mokytoja Dalia Palubinskienė