APIE „ SAULĘ“ IR PIRMOKUS

• Paskelbta: 2024-02-19

Vasario 15 d. popietėje mokykloje vyko viktorina, skirta pirmokams. Jie mokykloje praleido jau daugiau nei šimtą dienų, todėl mokykloje veikianti iniciatyvinė grupė darbui su tėvais

(L. Kuzminskienė, V. Manikienė, E. Tiulenevienė, D. Palubinskienė, D. Povilauskienė ir R. Norkevičienė) nusprendė pakviesti pirmokus, jų tėvelius ir mokytojas į nuotaikingą renginį.

Renginį įspūdingu šokiu pradėjo patys pirmokai. Juos ruošė mokytojos  V. Korolkova (1A klasė), O. Šilinskienė (1B klasė) ir D. Balsytė (1C klasė). Jos daug dirbo, ruošė vaikus, kostiumus, kad šokis džiugintų ne tik juos pačius, bet ir jų tėvelius, visą mokyklos bendruomenę.

Prieš renginį buvo galima pasigrožėti pirmokų darbeliais.

Kiekvieną klasę atstovavo komandos, sudarytos iš vaikų ir tėvų. Dalyviai turėjo parodyti, kiek daug žino apie mokyklą, ką naujo sužinojo ir išmoko per pamokas.

Savo žinutę daina pirmokams pasiuntė ir 4A klasės dainorėliai. Juos ruošė mokytoja V. Manikienė.

Geriausiai pasirodė 1C klasės atstovai. Jie laimėjo pirmąją vietą, antrą ir trečią vietas pasidalino 1A ir 1B klasės.