SID

• Paskelbta: 2024-02-12

Vasario 6 diena – Saugesnio interneto diena visame pasaulyje. Visą savaitę (5-11 dienomis) vyko įvairūs renginiai, pamokos ir mūsų mokykloje. Į veiklą įsitraukė anglų kalbos mokytojos Asta G. ir Loreta V. su savo mokiniais -5A, 6A,B,C, 7B,8B,C,  darė skaidres, anglų kalba susipažino, kaip saugiai naudotis internetu, darbelių parodėlė 4 aukšte; prisijungė ir pradinių klasių mokytojos su mokiniais: 1A (mokytoja Vijolė K.) lipdė iš plastilino saugaus interneto logotipus; 2A (mokytoja Roma Š.) dalyvavo nuotoliniame seminare, su mokiniais kalbėjo apie interneto geras idėjas;  3B (mokytoja Dalia Ž.) ir 3C (mokytoja Danutė N.) sudalyvavo viktorinoje ir žiūrėjo filmukus; etikos mokytoja Lina V. su savo mokiniais 2A,B,C ir 4C kalbėjo apie interneto naudą ir žalą, skaitė tekstą apie mergaitę Sandrą, kuri patyrė iš klasiokų elektronines patyčias; tikybos mokytoja Virginija V. su 9B klase, rusų kalbos mokytoja J. Mažrimienė su 8A mokiniais domėjosi priemonėmis, kurios užtikrina saugesnį elgesį internete.

Anglų kalbos mokytojos dalyvavo tiesioginėje konferencijoje - „Langas į ateitį“, skirtą saugesnio interneto edukacijoms, už saugesnį elgesį internete.

Savaitės renginiuose mokiniai dar kartą prisiminė saugaus interneto taisykles, kurių reikia laikytis.

Anglų kalbos mokytoja Asta G.