100 DIENŲ MOKYKLOS TAKELIU

  • Paskelbė : Ričardas Norkus
  • Paskelbta: 2024-02-12
  • Kategorija: Renginiai

    Mokymasis mokykloje  - pilnas sukakčių. Sukaktys lydės vaikus visus dvylika mokymosi metų. Pirmasis laiptelis – 100 dienų, kai vaikai jau mokiniai. 100 – svarbių dienų kupinų naujų darbų, iššūkių, sėkmių ir nesėkmių.

   Šiai šventei 71 ,,Saulės“ pagrindinės mokyklos pirmokas, kartu su savo tėveliais, padarė daug įspūdingų darbelių iš 100 detalių. Eksponatais grožėjosi visa mokyklos bendruomenė. Per dailės pamoką dekoravo skaičių 100 įvairiomis detalėmis. Pirmokai atsakė į linksmus anketos klausimus: Ką aš turiu 100? Ko nenorėčiau turėti 100? Ką galėčiau pakelti 100? ir t.t.

100 – magiškas skaičius, sukvietė: pirmokus, jų mokytojas Vijolę, Odetą ir Daivą, mokyklos administraciją, antrokus ir jų mokytojas Romą, Dalią ir Jolantą, pirmokų tėvelius atstovus iš kiekvienos pirmos klasės – į šventę ,,100 dienų mokyklos takeliu“.

Pirmokai virto  kiškučiais, boružiukais ir varliukais. Jie deklamavo, šoko, dainavo. Sulaukė sveikinimų iš mokyklos administracijos, tėvelių ir antrokų. Po šventės skirstėsi į klases širdelėse nešdami dėkingumą muzikos mokytojai Loretai, choreografijos mokytojai Viktorijai, visiems dalyvavusiems šventėje, juk šventė dideliame būryje, atrodo, daug įspūdingesnė ir smagesnė.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas