ŠACHMATININKAI PREZIDENTŪROJE

• Paskelbta: 2024-05-27
  • Kategorija: Išvykos

4A klasės mokiniai su mokytoja Vidute Manikiene dalyvavo Lietuvos respublikos prezidentūroje vykusiose Lietuvos mokyklų pradinių klasių šachmatų čempionato finalinėse varžybose Lietuvos respublikos Prezidento taurei laimėti. Čempionato turnyras vyko prezidentūros Kolonų salėje. Po turnyro visi rinkosi į Baltąją salę.  Prasivėrė durys ir plojimais pasitiktas įeinantis Prezidentas G. Nausėda. Jis pasveikino dalyvius, palinkėjo tobulinti žaidimo, kuris lavina protą ir yra puikus laisvalaikio praleidimas įgūdžius.

Prezidento komanda visus apdovanojo medaliais, garbės raštais, o nugalėtojai gavo ne tik medalius, raštą, bet ir Prezidento taurę.

Tarp 25 šalies mokyklų pradinių klasių šachmatininkų komandų „Saulės“ mokyklos 4A klasės šachmatininkai Matas Čepas, Gustas Jačunskas, Ignas Šilinskas, Arminas Vaičiulis, Goda Lukšaitė, iškovojo garbingą 12 vietą.