SEMINARAS TALINE

Š. m. spalio 17-19 d.  anglų kalbos mokytoja Asta Valienė dalyvavo „eTwinning“ seminare „From classroom to community: equipping teachers for citinzeship education“ Taline, Estijoje. Seminare dalyvavo virš 100 švietimo darbuotojų (mokytojų, darželio auklėtojų, administracijos atstovų) iš įvairių Europos šalių bei Turkijos, tarp jų ir dvi Lietuvos atstovės. Buvo nagrinėjama „eTwinning“ 2024–2025 metų tema – pilietiškumas. Mokytoja Asta išklausė daug naudingų, įdomių pranešimų apie mokinių įtraukimą į aktyvią visuomeninę veiklą. Didelis dėmesys skiriamas aktyviam pilietiškumo ugdymui, europietiškoms vertybėms, skaitmeniniam ugdymui ir kt. Taip pat vyko intensyvus darbas grupėse, kuriami nauji „eTwinning“ projektai, užmegztos naujos pažintys, kurios ateityje padės bendradarbiauti tarptautinėje projektinėje veikloje kartu su ugdytiniais.

#eTwinningLietuva

#eTwinningEstija