Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla

STOVYKLA (ANTROJI SAVAITĖ)

  • Paskelbė : Ričardas Norkus
  • Paskelbta: 2026-06-22
  • Kategorija: Renginiai

Stovyklos savaitė prasidėjo itin moderniai – įtraukiančiais robotikos užsiėmimais, dailės terapija su mokytojomis Ilona ir Jūrate, o jau kitą dieną vaikai važiavo į  Kirnaičių klėtelę,  kur pažino senovinius daiktus, dainavo, šoko ir bandė prisijaukinti armonikos garsus. Vėliau stovyklautojus, kaip visada, svetingai pasitiko nuostabusis Plikiškių skyrius daugiafunkcinis centras, pakvietęs kartu meistrauti  laivelius ir išbandyti jėgas linksmosiose  estafetėse. Penktadienio kulminacija - vyko  mokyklos stadione, kur nepakartojami fizinio mokytojai, Dalia ir Kęstutis užkūrė tokį aktyvų veiksmą, kad visi davė garo, be jokio atokvėpio. Savaitę užbaigėme visiškai išsidūkę,  linksmi ir kupini pačių geriausių emocijų!  

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas