SVEČIAS IŠ ŠVEICARIJOS

• Paskelbta: 2024-09-04

Nauji mokslo metai prasideda ne tik nuo šventės, gėlių, pasveikinimų ir susikaupimo būsimam darbui,  bet ir nuo naujų pažinčių. Rugsėjo 3 d. 2B klasės mokinius aplankė chemijos inžinerijos studentas Cezaris ir Šveicarijos. Vyko integruota gamtos mokslų, matematikos ir anglų k pamokėlė. Svečias mokinius supažindino su savo šalimi, pristatė jos ypatumus, kartu su vaikais lygino, kuo Šveicarija panaši ir kuo skiriasi nuo Lietuvos, kiek gyventojų, koks atstumas, kokie kalnai ir taip toliau. Mokiniai sužinojo, kad Šveicarija labai turtinga šalis, bet neturi savo kalbos, o jos gyventojai kalba italų, prancūzų, vokiečių kalbomis. Taip pat svečias labai aktyvus slidinėtojas, lauko teniso žaidėjas. Antrokai jam aktyviai uždavinėjo klausimus apie mėgstamus sportininkus, maistą, augintinius anglų kalba. Cezaris už teisingai suformuluotą klausimą mokinius vaišino šveicariškais skanumynais. Ačiū svečiui už pažintį ir malonų bendravimą.