SLAPTAS DRAUGAS

• Paskelbta: 2023-12-20

Prevencinės programos ,,Sniego gniūžtė“ ,,Saulės“ pagrindinės mokyklos jaunimas 5–8 klasių mokiniai, visus metus antradieniais rinkosi į susitikimus, kuriuose mokėsi įvairių bendravimo metodų, savęs ir vienas kito pažinimo. Spalio pabaigoje organizavo stovyklą 5–10 klasių mokiniams. Po stovyklos atsirado daugiau norinčių lankyti užsiėmimus.

Lapkričio 21 d. jaunuoliai kartu su mokytojomis Vijole ir Danute išsitraukė slaptą draugą. Visą mėnesį šio žaidimo dalyviai rodė dėmesį vienas kitam neišduodami slapto draugo vardo: rašė žinutes, piešė atvirukus, dovanojo saldumynus ir t.t.

Gruodžio 19 d. pasivaišinę picomis, spėjo slapto draugo vardą ir dovanojo jam dovanėlę. Pasikeitus dovanėlėmis visi bendravo, šoko, žaidė. Išsiskirstė pajutę bendrystės džiaugsmą ir norą toliau dalyvauti ,,Sniego gniūžtės“ prevencinėje programoje.