„KALĖDŲ NAKTĮ TYLIĄ...“

• Paskelbta: 2023-12-20

„Kalėdų naktį tylią...“ -  taip vadinosi 4B klasės kalėdinis renginys. Tą dieną po pamokų vaikai skubėjo namo, kad galėtų pasiruošti renginiui ir nakvynei mokykloje.  Susirinkę vakare, klasėje įžiebėme eglutę bei linkėjome vienas kitam gerų pasiekimų ir daug dovanų. Paskui žaidėme adventinius žaidimus ir piešėme.  O kokia smagi vakarienė kartu! Picos pačios skaniausios, kokias tik buvome valgę! Dar išsikepėme vaflių, bei spraginome spragėsius.  Vėliau su vyresniaisiais šokome diskotekoje, rungėmės aštuntokų surengtame protmūšyje, žaidėme sporto salėje. Suradę Kalėdų Senelio laišką prie eglutės, ėmėme ieškoti Kalėdų Senelio paliktų dovanų. Džiaugėmės, kai jas aptikome savo klasėje už pianino, nors ieškojome visose mokyklos erdvėse. Vėliau mūsų laukė filmas ir nakvynė su klasės draugais. Tačiau ketvirtokai ištvermingi, dar ilgai linksminosi bei žaidė.  Ryte, susitvarkę klasę, grįžome namo.   Dėkojame mokyklos administracijai, mokytojai Jūratei ir tėveliams, kad leidžiate mums augti, tobulėti ir būti savarankiškiems.

Klasės mokytoja V. Kupinienė