DofE RENGINYS

• Paskelbta: 2023-12-11

Nuo 2008 m. „Saulės“ pagrindinė mokykla vykdo neformaliojo ugdymo programą jaunimui DofE. Per visą DofE programos istoriją programoje buvo apdovanoti 7 mūsų mokyklos mokiniai sidabro ir 79 –  bronzos ženkliukais.

Gruodžio 7 d. Vilniuje, viešbučio „Corner Hotel“ konferencijų salėje, vyko Dofe bendruomenės renginys „Ateities lyderiai – kokios asmeninės savybės ir gebėjimai bus svarbūs ir kaip DofE gali padėti?“. Lektorė Anželika Rusteikienė pristatė pranešimą tema „Ateities darbo rinka: besikeičiančios profesijos, gebėjimai ir įgūdžiai, kurių reikės sėkmingai karjerai?“, kuriame pasakojo apie kiekvienam jaunuoliui reikalingas savybes ir kompetencijas, kurių reikės ateities darbo rinkoje. Antroje renginio dalyje Dofe alumnai dalijosi savo patirtimi, nuotykiais ir emocijomis patirtais dalyvaujant Dofe programoje. Įdomios istorijos, juokas, nuoširdumas ir atvirumas – išskirtinis šios renginio dalies bruožas. Renginio pabaigoje lektorius Liudas Mikalkevičius papasakojo, kaip naudotis internetu nesusiduriant su pavojais. Dalyviai turėjo galimybę sudalyvauti viktorinoje apie saugų internetą.

Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Miglė Užusienytė, Goja Adomaitytė, Kamilė Tomkutė, Austėja Goštavičiutė bei Emilijus Simonaitis su žygių vadove mokytoja Neringa Buliene bei DofE vadove mokytoja Rima Česnauskiene.

Ačiū „DofE Lietuva“ vadovėms😊