„ŠALTINĖLIO“ FILIALE VYKO KARAOKĖS EDUKACIJA „IŠGIRSK SAVO BALSĄ“

• Paskelbta: 2023-11-03

Spalio 19 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale (Trakų g. 20A) vyko muzikinė karaokės edukacija „Išgirsk savo balsą“ su KITAVA grupės atlikėja, dainų autore Rasa Stoškuviene.

Edukacijoje dalyvavo Šiaulių „Santarvės“ gimnazijos mokiniai (mokytoja Virginija Zavaliauskienė), Mažeikių Kalnėnų progimnazijos mokiniai (mokytoja Daiva Misevičienė) ir Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniai, kuriuos atlydėjo Edita Tiulenevienė

Charizmatiškoji R. Stoškuvienė pakvietė mokinius būti drąsiais ir išgirsti savo balsą, kaip jis skamba dainuojant. Prieš tai mokiniai „apšildė“ savo balsą įvairiais pratimais, o paskui, padedant atlikėjai, dainavo karaokės dainas iš grupės KITAVA repertuaro. Kadangi edukacijoje dalyvavo ir mokiniai ukrainiečiai, tad dalyviai turėjo progą padainuoti ir ukrainietiškai. R. Stoškuvienė taip pat su mokiniais diskutavo, ar lengva būti atlikėju, kas yra svarbiausia, būnant scenoje, kas labiausiai gali gąsdinti, kai atsistoji dainuoti.

Edukacijos metu mokiniai ne tik išgirdo savo balsą, bet ir įsitikino, kad atlikėju būti nėra taip paprasta, kad tai labai atsakingas ir sunkus darbas.

Edukacija organizuota įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą projektą „Visi po viena saule“.

Projekto partneris – Ukrainiečių integracijos centras „Malva“.