KINGS MEDALIAI

• Paskelbta: 2023-11-27

„Saulės“ pagrindinės mokyklos pradinukai nuolat dalyvauja tarptautinėje Kings olimpiadoje ir geriausius rezultatus parodę dalyviai turi galimybę dalyvauti  naujame projekte „KINGS LYGA“. Labai džiugu, kad dabar mokyklą pasiekė šio projekto du aukso ir vienas sidabro medaliai bei sertifikatai: 3B klasės mokinės Mėjos Petrauskaitės lietuvių k. žinios jau antrą kartą įvertintos  aukso medaliu, o anglų k. žinios – sidabro medaliu. 4B klasės mokinės Amelijos Katinaitės anglų kalbos žinios taip pat antrą kartą įvertintos aukso medaliu.

Didžiuojamės, sveikiname nugalėtojas ir dėkojame pradinių klasių mokytojoms Daliai Žilevičienei, Virgilijai Kupinienei ir anglų kalbos mokytojoms Loretai Viečienei ir Vaidai Mažeikienei už mokinių paruošimą.