SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJA

• Paskelbta: 2023-10-30

Spalio 24 dieną 2B ir 2C klasės mokiniai lankėsi Joniškio viešosios J. Avyžiaus bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje. Ten vyko susitikimas su rašytoja Gina Viliūne. Svečias pristatė savo naujausią knygą „Išgelbėti mešką“. Susitikimo metu rašytoja mokiniams papasakojo apie renesanso laikų Vilnių. Vaikai leidosi į virtualią kelionę po senovinį miestą, susipažino su to meto architektūriniais statiniais, vaikų kasdienybe. Antrokai aktyviai dalyvavo pokalbyje, uždavinėjo klausimus. Nuoširdžiai dėkojame Vaikų literatūros skyriaus darbuotojoms už suteiktą progą dalyvauti susitikime su rašytoja Gina Viliūne.

2B ir 2C kl. mokytojos Dalia Palubinskienė ir Jolanta Guževičiūtė