PASAULINĖ BALTOSIOS LAZDELĖS DIENA

• Paskelbta: 2023-10-16

Spalio 15 d. – pasaulinė  baltosios lazdelės diena. Šią dieną  siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į žmonių su regėjimo negalia problemas, informuoti apie regos sutrikimo priežastis, iš anksto užkertant kelią ligoms.

1A klasėje lankėsi Redas Olšauskas, regėjimo negalią turintis DUC paslaugų gavėjas. Redas  buvęs mokytojos Vijolės mokinys, tad maloniai sutiko ateiti kartu su socialine darbuotoja Toma Braškaite, papasakoti apie save. Pirmokiukai klausėsi ir stebėjosi, kiek daug Redas žino ir pastebi, į  ką  regintieji dažnai net neatkreipia dėmesio. Redukas papasakojo apie savo mokyklines dienas pirmoje klasėje, apie kelią į poezijos šalį. Padeklamavo savo eiles. Mokinius sujaudino eilėraštis ,,Jeigu aš matyčiau...“. Visi  vartė Redo Olšausko išleistą eilėraščių knygą.

Redas padainavo dainą ,,Mano Joniškis“. Šiai dainai žodžius sukūrė pats Redas Olšauskas.

Pirmokai plojo Redui ir linkėjo jam sėkmės kūryboje, rasti, kuo daugiau draugų ir bendraminčių.