Sėkmės šventė

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2023-06-20

Birželio 20 d. tradiciškai vyko Sėkmės šventė ir klasės vadovo diena. Mokiniai aptarė mokymosi rezultatus, įsivertino išsikeltus lūkesčius.

Pagal mokykloje galiojančią Skatinimo tvarką direktoriaus padėkomis apdovanoti už labai gerą mokymąsi, aktyvų dalyvavimą renginiuose, už labai gerą lankomumą  net 46 5-8 klasių mokiniai. Taip pat įteiktos padėkos II – III vietų rajoninių olimpiadų laimėtojams ir juos ruošusiems mokytojams. Padėkota už dalyvavimą projektuose, konferencijose.

Aštuntokams įteikti Pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimai.

6B klasės mokinės Mėja Jonaitytė ir Luka Aleksandravičiūtė už puikius mokymosi rezultatus apdovanotos dovanomis.

Išrinktos nominacijos „Pažangiausia klasė“ –  tai  6B klasė (klasės vadovė R. Česnauskienė) ir 7B klasė (klasės vadovė J. Mažunavičienė), joms įteikti pereinamieji prizai – laikrodžiai ir 100 km. pažintinės ekskursijos kelialapiai.

Pats svarbiausias mokyklos apdovanojimas – NOMINACIJOS. Jų įteiktos net trys už laimėjimus olimpiadose, konkursuose, geros mokymosi rezultatus ir aktyvų dalyvavimą mokyklos veiklose.

„Saulės žiniukas“ – 8B klasės mokinys Vėjas Gecevičius. Vėjas šiais metais gerai pasirodė geografijos konkursuose. Dalyvavo respublikinėje 7-8 klasių geografijos olimpiadoje I etape, XXII nacionaliniame Č. Kudabos konkurse kur iš 119 dalyvių užėmė 29 v., rajoninėje 5-8 klasių matematikos olimpiadoje užėmė 3 vietą. Didžiuojamės Vėju, kuris pateikė uždavinio sprendimą, skatinantį keisti požiūrį į tradicinių uždavinių sprendimo būdus. Laimėta I vieta rajone aštuntokų matematikos konkurse „Kengūra“,  1 vieta rajone Tarptautiniame IT konkurse „Bebras“, dar pagalba kuriant vabalų viešbutį, dalyvavimas konkursuose matematikų komandose.

„Saulės mokinys“ – 8C klasės mokinė Karina Žabarauskaitė. Karina puiki mokinė, pareiginga, atsakinga. Dalyvavo „Protmūšyje“, įvairių dalykų olimpiadose:  matematikos rajoninėje olimpiadoje, gamtos, geografijos, fizikos olimpiadoje užėmė 2 vietą, anglų k konferencijoje „Kūrybiniai projektai“. Karina  DofE narė siekianti bronzos ženklelio, lietuvių k. meninio skaitymo konkurse užėmė 1 vietą. Ji teisėjavo imtynių  varžybose, dalyvavo visuose žygiuose, miškasodyje, „Temidės“ konkurse kartu su komanda užėmė 2 vietą. Karina – Sniego gniūžtės dalyvė.

Nominacija „Saulės spindulys“ –  10A klasės mokinys Adrian Vištartas. Jis mokinių tarybos pirmininkas, turintis idėjų, kaip mokinių gyvenimą padaryti įvairesnį, renginių vedėjas, diskotekos atgaivintojas ir didžėjus. Šią nominaciją Adrianui skyrė mokinių taryba.

Šventę papuošė mokytojų Jūratės ir Ilonos sukurta kolekcija „Afrika Saulėje“, mokinių dainos, šokių pasirodymai. Pristatyta DofE programa.

Mokinius sveikino ir gerų, saugių atostogų linkėjo mokyklos direktorė A. Laucienė. Renginį organizavo mokyklos renginių organizavimo grupės vadovė mokytoja R. Šerkšnienė.

„Saulės“ mokykla – jėga“ – su džiaugsmu skandavo mokyklos bendruomenė! Būk sveika, vasara