Paskutinis skambutis 10–ams!

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2023-06-20

Sėkmės šventė 9 – tų ir paskutinis skambutis 10 – tų klasių mokiniams vyko mokyklos aktų salėje. Dešimtokus sveikino mokyklos  direktorė A. Laucienė, devintokai, prisiminimais dalijosi pirmosios mokytojos, atsisveikinimo žodžius tarė klasių vadovės. Įteiktos mokiniams padėkos už aktyvią veiklą T. Ruškiui, 9B, ir A. Vištartui, 10A. Pagal Mokinių skatinimo tvarką mokyklos tarybos nominacija „Saulės Spindulys“ už iniciatyvumą, idėjas, aktyvumą mokinių taryboje, įteiktas Adrian Vištartui, 10A. Gerą nuotaiką dešimtokams  praskaidrino mokyklos įvaizdžio ir renginių organizavimo metodinės grupės Nominacijos  „Kaktusas“: Padėkos ir atsisveikinimo žodžius tarė dešimtokai. Skambėjo dainos, linkėjimai ir…  paskutinis skambutis. Saugios ir šiltos Jums vasaros, mieli devintokai ir dešimtokai! Saulės mokykla – jėga!