DoFE apdovanojimai

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2023-06-30

Birželio 28–29 dienomis Vilniaus universiteto botanikos sode vyko „The Duke of Edinburgh’s International Award” (DofE) programos apdovanojimų ceremonija, kurioje dalyvavo ir „Saulės“ pagrindinės mokyklos komanda.

Ceremonijos dalyvius sveikino ir apdovanojimus programos dalyviams iškilmingai įteikė Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brianas Olley, Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė ir DofE Lietuva vadovė Viktorija Kalaimaitė.

8C klasės mokinės Karina Žabarauskaitė,  Abigalilė Petrikaitė, Marta Mockūnaitė ir Beatričė Šimkutė sėkmingai atliko programos veiklas ir buvo apdovanotos  bronzos ženkleliais. Ceremonijoje dalyvavo DofE vadovė Rima Česnauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Rocienė.  Šventinę dieną vainikavo grupės ,,Spurr“ koncertas.

Dėkojame mokytojams – veiklų vadovams už pagalbą vykdant šią programą.

„Žmogus tobulėja didėjant jo tikslams“ (F. Sciller).

Linkime merginoms nesustoti ir siekti sidabro ženklelių.