Veiksmo savaitė be patyčių 2022 m.

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-03-22

Savaitė BE PATYČIŲ

Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių. Mokykla jau 11 metų vykdo Olweus patyčių prevencijos programą, todėl kovo 14–19 d. vyko veiklos, skirtos savaitei „Be patyčių“.  Tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į patyčių problemą, didinti sąmoningumą apie galimus patyčių sprendimo būdus, mažinti patyčių mastą mokykloje, skatinti draugiškumą.

Kiekvieną dieną tobulinome gražaus elgesio įgūdžius: sveikinomės dažniau, šypsojomės daugiau, sakėme komplimentus, padėkojome, atsiprašėme. Kiekvieną dieną dėvėjome skirtingų spalvų rūbus. Klasės valandėlių metu diskutavome, aptarėme patyčių problemas, ieškojome sprendimų. Penktadienį skyrėme Draugystei, buvome spalvoti, per pertraukas skambėjo muzika, netgi šokome, sukūrėme Draugystės dangų.

Šeštadienį pakvietėme ir šeimas įsijungti į savaitės veiklas, savo aprangoje nepagailėti margų elementų ir dieną praleisti kartu atliekant įvairias veiklas namuose ar už jų ribų.

Bendravimas, tolerantiškas elgesys, draugystė yra vertybės, kurias turime ugdytis kasdien.