Veiksmo savaitė be patyčių 2021 m.

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-03-22

Mėnuo BE PATYČIŲ

Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ.  Šiais metais „Vaikų linija“ kreipėsi į patyčių iniciatorius ir palaikančius patyčias, kviesdama juos laiku sustoti, įvertinti situaciją, atpažinti savo jausmus ir PRALEISTI PROGĄ PASITYČIOTI.

„Saulės“ mokyklos bendruomenė noriai įsijungė į šias veiklas. Visą mėnesį klasių valandėlių metu aptarinėjo įvairias patyčių temas, žiūrėjo prevencinius filmukus. Policijos pareigūnai skaitė paskaitą apie elektronines patyčias ir atsakomybę už netinkamą elgesį socialiniuose tinkluose.

Mokinių tarybos siūlymų  mokyklos bendruomenė buvo pakviesta nuo patyčių bėgti „Draugiškomis pėdutėmis“. Visi kirpo, piešė, klijavo pėdutes ir ant jų rašė gražius žodžius, padėkas, linkėjimus draugams, šeimos nariams, mokytojams.

Teisingų žingsnelių daugiau – patyčių mažiau.