SAVAITĖ LENKIJOJE SU PROJEKTU L.I.S.T.E.N.

„Labai patiko šis projektas. Mane labai nustebino šiltas priėmimas. Buvo labai daug smagių edukacijų, daug sužinojau apie lenkų kultūrą.“

„Buvo įdomu vykdyti projekto veiklas, bendrauti su įvairių šalių vaikais.“

„Keliavome po Lenkiją, įsigilinome į jos istoriją ir kultūrą, susipažinome ir bendravome su kitų šalių vaikais.“

„ Mane nustebino kitų vaikų draugiškumas, nuoširdumas, patobulinau savo anglų kalbos ir bendravimo įgūdžius. Džiaugiuosi susiradusi naujų draugų ir puikiai praleidusi laiką.“

Tai aštuntokų mintys po savaitės, praleistos Lenkijoje, Olkowice mokykloje. E. Simonaitis  (8A), U. Jankauskaitė (8B), M. Užusienytė (8B) ir A. Milašius (8B) su mokytojomis J. Mažunavičiene ir  L. Viečiene  spalio pirmą savaitę (2-6 d.) kartu su kitų šalių atstovais vykdė Erasmus+ projekto L.I.S.T.E.N. veiklas. Mokiniai gilinosi į programų Canvas ir Worlwall naudojimo galimybes, klausė seminarų, patys dalyvavo diskusijose. Kasdien vyko įvairios edukacijos, turininga kultūrinė ir sportinė programa. Išvykos metu aplankyta Krokuva bei Kazimierz Dolnyj.

Didžiuojamės mūsų mokinių puikiomis anglų kalbos žiniomis, gražia bendravimo kultūra. Savaitė prabėgo nepastebimai, su daug gražių patirčių ir  įspūdžių.

Mokytojos Jūratė ir Loreta