KONFERENCIJA „APLINKA IR ŽMOGUS

• Paskelbta: 2024-05-02
  • Kategorija: Pranešimai

Balandžio 30 d. Mato Slančiausko progimnazijoje įvyko jubiliejinė 20-oji respublikinė 1–12 klasių konferencija „Aplinka ir žmogus“. Konferencijoje dalyvavo jaunieji tyrėjai iš Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos, „Saulės“ pagrindinės mokyklos, Skaistgirio gimnazijos, Žagarės gimnazijos, Pakruojo „Žemynos“ progimnazijos, Vilniaus Gabijos progimnazijos, Joniškio pagrindinės mokyklos (Kriukų skyriaus), Kauno VDU klasikinio ugdymo mokyklos, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos, Šiaulių Rekyvos progimnazijos. Konferencijoje buvo pristatyti 25 tiriamieji darbai. Darbą „Judėti – smagu“ pristatė ir mūsų mokyklos 2B ir 2C klasių mokinės Ūla Motuzaitė ir Skaistė Liaudanskaitė. Mokines paruošė mokytojos Dalia Palubinskienė ir Jolanta Guževičiūtė. Dėkojame Ūlai ir Skaistei garsinančioms mūsų mokyklą.

Mokytojos Dalia Palubinskienė ir Jolanta Guževičiūtė