III vieta piešinių konkurse-parodoje „MUZIKA DAILĖJE“

• Paskelbta: 2024-05-02
  • Kategorija: Paroda

Ir vėl apsilankėme Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje. Apžiūrėjome parodą, pasidžiaugėme visų dalyvių sukurtais piešiniais.

Mus pasitiko gitarų trio, maloniai ir šiltai. Mokyklos vadovai padėkojo už dalyvavimą ir įteikė apdovanojimus.

Mūsų mokyklos mokinys DOMAS JOKUBAITIS 10A užėmė III vietą vyresniųjų grupėje ir buvo apdovanotas diplomu bei atminimo dovanėle. 8B klasės mokinės Upė Jankauskaitė ir Goda Jokšaitė buvo pagerbtos padėkomis. Dailės mokytojus taip pat apdovanojo padėkomis už mokinių paruošimą.

Ši mokinių darbų paroda keliaujanti, gegužės mėnesį ji atkeliaus pas mus į mokyklą, galėsime visi pasidžiaugti ir per atidarymą pasiklausyti tos mokyklos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, mokinių grojimo.

Dailės mokytoja R. Vilkonė