PIRMOJI 1B KLASĖS IŠVYKA

• Paskelbta: 2024-10-10
  • Kategorija: Išvykos

Tą rytą rūkas gaubė ne tik laukus ir miškus, bet ir miesto gatves bei kiemus. O 1B klasės mokiniai su mokytoja V. Kupiniene linksmi išvyko į Tervetės gamtos parką - pirmąją klasės eksursiją. Atvykus vaikai labai nustebo, kad parke oras saulėtas ir šiltas. Pažintį su Tervete pradėjome nuo Pasakų miško. Visi nuotaikingai vaikščiojome ir bėgiojome parko takais, laipiojome ant karstyklių, supomės supynėmis bei „pasimatavome“ nykštukų namelius. Vienoje iš sodybų sutikome ir gyvą pasakos personažą kiškį Nulėpausį, kuris vaikams surengė viktoriną apie medžius, kankorėžius, įvairias sėklas ir gyvūnus. Tik teisingai atsakius į klausimus, galėjome nuotykius pratęsti 25 m aukščio mediniame apžvalgos bokšte.  Vėliau susitikome su Anele – mini zoologijos sodo savininke, kurios pievose smagiai ganėsi ožkos, avys, triušiai ir t.t. O kaip nustebome miško laukymėje išvydę Nykštukų miestelį „Kankorėžis“, kurį sudaro daugiau nei 40 spalvotų namelių kompleksų, žydinčios gėlės, tekantis upelis ir mediniai tilteliai. Čia vaikai sutiko ir lietuviškai kalbantį nykštuką, kuris vaikus paragino saugoti gamtą, palinkėjo gerų mokslų.                                                                                                                                                     Staiga prie miestelio pasirodė traukinukas. Juo mes vykome į Tervetės atrakcionų aikštelę. O kaip smagu buvo visiems riedėti miško keliais ir takeliais! Atrakcionuose įveikę įvairius lieptelius, tiltelius, laipynes ir čiuožynes, linksmai grįžome į autobusą. Džiaugiamės pirmąja ekskursija, dėkojame Gabrieliaus ir Gabijos mamytėms už pagalbą.

Mokytoja V. Kupinienė