STOVYKLA – TREČIOJI SAVAITĖ

• Paskelbta: 2024-06-28
  • Kategorija: Išvykos

Trečioji savaitė stovyklautojams prabėgo greitai, turiningai ir įdomiai.

Lankėmės Žagarėje „Ozo take“, pabuvojome „Meilės salelėje“, poilsiavome  žaidimų aikštelėje. Smagus rytas „Karaoke“, dainuojant ir šokant, veikla su „Žiburio“ teatro režisiere V. Tuomaite, piešėme fraktalus. Mokyklos talentas Jovydas pristatė savo kurtą filmuką, grojo saksofonu. Stovyklautojai ketvirtadienio rytą išvyko į Plikiškių daugiafunkcį centrą. Veiklą pradėjome kompiuterinio strateginio žaidimo imitacija gamtoje. Vaikai turėjo surinkti kodus ir atlikti misiją. Bibliotekininkė Aušra pakvietė į edukaciją „Pasidaryk varlytę“. Mokyklos bibliotekoje vaikai suteikė senai knygai antrą gyvenimą „Virsmą į Ramunę“. Savaitę baigėme išvyka į Naisius, grožėjomės vieninteliu Lietuvoje Baltų dievų muziejumi, Saulės aikšte, Alkos kalnu, triušių sala. Kupini, laimingi ir pilni emocijų laukiame kitos savaitės. Bus daug įdomių, naujų, kitokių veiklų, susitikimų.