VIEŠNAGĖ PAKRUOJYJE

• Paskelbta: 2024-01-05
  • Kategorija: Išvykos

Sausio 4 d. mokyklos metodinė taryba, grupių ir padalinių vadovai lankėsi Pakruojo „Žemynos“ progimnazijoje. Vyko seminaras  „Didaktinių, ugdymosi aplinkų, priemonių pritaikymas įtraukiajam ugdymui“. Kiekvienas besimokantysis yra vienodai svarbus. Visapusiškas švietimas taikomas mokymosi turiniui ir rezultatams. Įtraukųjį ugdymą tikslinga sieti su personalizuotu kiekvieno mokinio ugdymu, atitinkančiu  kiekvieno vaiko ugdymosi galias ir poreikius. Pokyčiai mokykloje, klasėje ir kokybiška pagalba mokiniui priklauso nuo visos mokyklos komandos pažiūrų, nuolatinio jos mokymosi, bendradarbiavimo ir problemų sprendimų ieškojimo kartu. Pasidalijimo patirtimi su Pakruojo „Žemynos“ progimnazija, dalyvaujančios TŪM1 projekte, metu dalyviai tobulino ugdymosi/aplinkų kūrimo, bendradarbiavimo kompetencijas.

Apsilankyta Pakruojo dvare, sudalyvauta edukacijoje „Burtai ir magija XIX a. Pakruojo dvare“. Žolelių galia, dienos kortų prognozė. Programos metu  Fortūnos salone –  Salon De Fortune – susipažinta su XIX a. Pakruojo krašto vietos žmonių prietarais, burtais, dvariškių ezoteriniais žaidimais, pranašystėmis, magiškosiomis žolelių savybėmis, pasigamintas meninis amuletas.