LANKYMASIS TĖVELIŲ DARBE ,,SUTIKIME KALĖDAS KARTU“

• Paskelbta: 2023-12-20
  • Kategorija: Išvykos

Šventinį mėnesį tėvelius aplankėme jų darbovietėse. Su kirpėjo profesija 2C klasės mokinukus supažindino Jokūbo mama. Ji įdomiai pristatė darbo įrankius, priemones. Papasakojo ir parodė su kuo, ir kaip šukuoti plaukus, kaip juos teisingai prižiūrėti. Vaikams didžiausias džiaugsmas buvo pasėdėti kirpėjo kėdėje, o keli vaikai kai užaugs tikrai bus kirpėjais. Ačiū Jokūbui ir jo mamai už šiltą priėmimą.

Dar lankėmės Joniškio rajono savivaldybėje, kur mus pasitiko, viską parodė ir papasakojo Medeinės mama. Susitikome su meru, kuris mielai priėmė, papasakojo apie savo darbą, nuoširdžiai atsakė į vaikų užduotus klausimus. Vėliau Joniškio r. savivaldybėje aplankėme Žemės ūkio bei Švietimo, kultūros ir sporto skyrius. Ten mus šiltai priėmė ir papasakojo įdomių dalykų. Ačiū Medeinės mamai už įdomią ir prasmingą popietę.

Aplankėme ir Joniškio policijos skyrių. Ten vaikus su policininko profesija, darbo ypatumais ir sunkumais supažindino Justo mama su kolegomis. Vaikai galėjo pasimatuoti policininko uniformą, pasėdėti jų automobilyje ir apžiūrėti sulaikytųjų patalpas.

Ačiū visoms mamoms už įdomų, naudingą ir prasmingai praleistą laiką.

Mokytoja Jolanta Guževičiūtė