PAMOKOS NE MOKYKLOJE

• Paskelbta: 2023-11-23
  • Kategorija: Išvykos

Lapkričio 22 dieną 1C, 2A klasių mokiniai,  jų mokytojos D. Balsytė, R. Šerkšnienė, padėjėja N. Švelnienė apsilankė Katinų muziejuje. Ten vyko matematikos ir dailės technologijų pamokos: skaičiavome katinus, lyginome dydžius, ieškojome panašumų ir skirtumų. Trijose muziejaus salėse – katinai, katinai, katinai. Eksponatai atkeliavę ne tik iš įvairiausių Lietuvos kampelių, bet ir iš daugelio pasaulio šalių. Pasaulio pažinimo pamoka vyko muziejaus prieigose įkurtame  „Gyvūnijos sode”, kuriame gyvena įvairūs egzotiški gyvūnai. Susipažinome ir matėme  smauglius, žaliąją iguaną, Taivano laibauodegį žaltį, barzdotąją agamą, mėlynaliežuvį scinką, įvairias papūgas. Labiausiai vaikus nustebino kalbanti baltoji papūga, kuri pirmokams sakė „Labas!“ ir „Laba diena!“. Dar žiūrėjome filmą Akropolyje. Buvo smagi ir prasminga diena.

Mokytoja R. Šerkšnienė