DofE APDOVANOJIMAI

• Paskelbta: 2024-06-27
  • Kategorija: Didžiuojamės

Birželio 26–27 dienomis Vilniaus universiteto botanikos sode vyko „The Duke of Edinburgh's International Award” (DofE) programos apdovanojimų ceremonija, kurioje dalyvavo ir „Saulės“ pagrindinės mokyklos komanda.

Ceremonijos dalyvius sveikino ir apdovanojimus programos dalyviams iškilmingai įteikė Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brianas Olley, Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ignas Gaižiūnas ir DofE Lietuva vadovė Viktorija Kalaimaitė.

Mūsų mokyklos mokiniai Emilijus Simonaitis, Miglė Užusienytė, Goja Adomaitytė, Kamilė Tomkutė ir Austėja Goštavičiūtė atliko DofE programos veiklas, įveikė dviejų dienų žygį (žygių vadovė mokytoja Neringa Bulienė) ir buvo apdovanoti  bronzos ženkleliais. Ceremonijoje dalyvavo mokyklos direktorė Aldona Laucienė, DofE vadovė Rima Česnauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Rocienė.

Dėkojame mokytojams – veiklų vadovams už pagalbą vykdant šią programą.